Kviečiame jaunuolius nuo 14 metų dalyvauti trijų valandų sveikos mitybos praktiniuose mokymuose. Užsiėmimo metu dalyviai kartu su ugdančiąja virėja gamins 2 patiekalus, kurie pakeis dalyvių įsivaizdavimą apie įprastai nesveikais laikomus patiekalus: suvožtinį (burgerį), desertinius vaflius.
Minėti patiekalai gaminami taip, kad atitiktų ne tik sveikatai palankios mitybos reikalavimus, bet ir tuo pačiu patenkintų dalyvių skonio poreikius. Maisto gamybos užsiėmimo metu bus pristatomos pagrindinės maisto produktų pasirinkimo taisyklės, formuojamas supratimas apie daromas klaidas. Renkantis tiek maisto produktus, tiek mitybos būdą, padedama suprasti angliavandenių, baltymų bei riebalų vartojimo naudą. Inovatyviai ir įtaigiai perteikiama perteklinio cukraus vartojimo žala, fiziologiniai ir psichologiniai saldumynų vartojimo aspektai bei alternatyvūs būdai mėgautis maistu.
Užsiėmimai vyks nuo gegužės 30 d. iki birželio 9 d. Jonavos Justino Vareikio progimnazijoje, Neries pagrindinėje mokykloje ir Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykloje-daugiafunkciniame centre.
Dėl registracijos ar išsamesnės informacijos kreipkitės į jaunimo koordinatorius el. paštu koordinatorius@jonavavsb.lt ar tel. 8 618 15120.
Projektas Nr. LT03-1-SAM-K01-007 „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio plėtra Jonavos rajono savivaldybėje“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis.

 

Skip to content