Jonavos visuomenės sveikatos biuras birželio 23-26 dienomis organizavo stovyklą „Patirčių vasara“, kurioje dalyvavo 15 jaunuolių nuo 12 iki 16 metų. Jaunuoliai turėjo galimybę pasinerti į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebino naujais išbandymais, bet taip pat suteikė naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo kelią, lavinti bendravimo įgūdžius, labiau pasitikėti savimi bei praplėsti savo galimybių ribas.
„Patirčių vasaros“ stovykloje buvo organizuojami intensyvūs užsiėmimai ne tik psichinei, emocinei, bet ir fizinei sveikatai stiprinti, tokie kaip: žaidimai skirti konfliktų, streso valdymui ir emocijų atpažinimui, ar susikaupimo ir dėmesio išlaikymui, bei patirtinio laipiojimo užduotys, žygio įveikimas ar lankymasis žirgyne.
Vaikai pilnoje įspūdžių stovykloje turėjo galimybę susirasti naujų draugų, atrasti įvairių veiklų ar pomėgių, tapti drąsesniais, įgyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių bei prasmingai ir linksmai pradėti vasaros atostogas.

 

Skip to content