Kviečiame į nemokamas pilateso treniruotes Jonavos gyventojus nuo 18 iki 29 metų.

Pilatesas – viena iš saugiausių ir naudingiausių fitneso metodikų, kuri ne tik sustiprins ir sustangrins raumenis, bet ir padės tapti lankstesniais, grakštesniais bei sveikesniais.

Pilateso metodas – tai viso kūno mankštos sistema, kuria stiprinami giluminiai ir paviršiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Šio metodo tikslas – siekti raumenų pusiausvyros stiprinant silpnuosius ir lavinant trumpuosius. Tai puikus būdas gerinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvelgiant į sąnarių ir nugaros būklę. Pilateso užsiėmimai naudingi įvairaus amžiaus žmonėms: vyrams ir moterims, visiems, kurie nori gražiai atrodyti, gerais jaustis ir būti puikios formos.

Pilateso treniruotės prasidės nuo 2022 m. vasario 1 dienos ir vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18:20 val. “Akvaera” sporto klube, adresu Kosmonautų g. 1, Jonava. Iš viso planuojama 21 treniruotė.

Projektas Nr. LT03-1-SAM-K01-007 „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio plėtra Jonavos rajono savivaldybėje“ finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis.

Jei turite klausimų kreipkitės el. paštu koordinatorius@jonavavsb.lt ar tel. 8 618 15120.

 

Skip to content