🎨 APIE ŠĮ CIKLĄ: tai dailės terapijos metodais paremti užsiėmimai, skatinantys pasinerti į kūrybinį procesą. Užsiėmimuose galime atsipalaiduoti, saugiu būdu išleisti savo jausmus, geriau pažinti savo vidinį pasaulį, stiprinti pasitikėjimą savimi. Tai, ką sunku išreikšti žodžiais, galima išreikšti spalvomis ir formomis. Tai galimybė tarsi iš šono pamatyti rūpimus klausimus ir turimus resursus.
Šiuose užsiėmimuose nesimokoma piešti, mokomasi pažinti save. Atsisakoma vertinti galutinį rezultatą kaip gražų ar negražų. Taigi dalyvauti gali visi norintys – jokių piešimo gebėjimų turėti nereikia. Dalį užsiėmimo skirsime kūrybiniam procesui, dalį aptarimui – dalinsimės jausmais, pojūčiais ir įžvalgomis, bendryste. Užsiėmimus veda psichologė.

🎨 DALYVIAI: užsiėmimai vyks uždaroje, suaugusiųjų (nuo 18 m.) grupėje. Grupė susitinka 7-8 kartus. Dalyvių skaičius ribotas, tad registruojantis įsivertinkite galimybę dalyvauti visuose ciklo užsiėmimuose. Susidarius grupei nauji nariai nėra priimamai.

🎨 LAIKAS: 17:30 val.

1 GRUPĖ: Pirmas susitikimas 2023 m. kovo 2 d., paskutinis – balandžio 20 d. (8 k.)
2 GRUPĖ: Pirmas susitikimas 2023 m. gegužės 4 d., paskutinis – birželio 15 d. (7 k.)

🎨 VIETA: Chemikų g., Jonava. (apie tikslią vietą informuosime užsiregistravus)

🔻 SVARBU: kūrybiniame procese pasitaiko visko, tad pasirūpinkite apranga, kurios nebūtų gaila ištepti.
Dalyviams už užsiėmimus mokėti nereikia – užsiėmimai finansuojami projekto Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-21-0007, „Visuomenės sveikatos stiprinimas Jonavos rajone” lėšomis.

🔻 REGISTRACIJA Į ANTRĄ GRUPĘ: 864 5449 85

 

Skip to content